אודות שירה רוזן

עולם האריזות מרתק אותי היות שהוא נמצא בהתפתחות מתמדת ועובר לאורך השנים טרנספורמציות משמעותיות. בעידן של השתנות מתמדת, האריזה מהווה חלק אינטגרלי בחוויית הצריכה, המשלבת בין חומרים חדישים בני קיימא , טכנולוגיות ויישומים חכמים ואינטראקטיביים המרחיבים את מגוון הפתרונות הפונקציונליים , קוגניטיביים ורגשיים לאורך כל שרשרת הערך.

מייד עם סיום לימודיי בטכניון, התחלתי את דרכי המקצועית בעולמות פיתוח ורכש אריזות בחברת יוניליוור ומייד התאהבתי באפשרויות האינסופיות הגלומות בתחום. משם עברתי לקבוצת שטראוס בה ניהלתי במשך כ-18 שנים את  יחידת פיתוח האריזה.

במהלך עבודתי,  פיתחתי אלפי אריזות למגוון רחב של תחומים תוך כדי מתן מענה לקשת רחבה של צרכים במגוון רחב של חומרים וטכנולוגיות.

מאחורי שעות רבות של הובלת פרויקטים מורכבים בתחומי החדשנות , הקיימות וההתייעלות בעולמות האריזה. החל מהבנה ותכלול כלל הצרכים  המולטידיסיפלינרים, איתור ופיתוח פתרונות חדשניים, תכנון וולידציה לאורך כל שרשרת הערך.

בנוסף , הובלתי תפקידי מפתח בניהול רכש אריזות וניהול רכש אסטרטגי של עולם הגביעים בדנונה מזרח התיכון.

במקביל לעשייה ארגונית, בחרתי בעשייה ציבורית במגוון תפקידים בהן כיהנתי:

  • כדירקטורית במרכז הפלסטיקה
  • כיום – כיו"ר מכון האריזה הישראלי וחברת הנהלה ב

WPO – World Packaging Organization.

כיום כיועצת ומנטורית אני  מביאה לידי ביטוי את  הניסיון והידע הנרחב שרכשתי בתחום האריזות והחדשנות, בהסתכלות 360. אני מייעצת בנושאי פיתוח אריזות וחדשנות עבור החברות ה"משתמשות" והן עבור יצרני האריזות  ולנותני שירותים נלווים.

הכרות והבנת השוק , החל מחברות גדולות ,סטרטאפים, פורומים של  מדענים ומובילי דעה  ונטוורקינג נרחב בתחום מאפשרים לי את ההסתכלות הרחבה, איתור הזדמנויות ויצירת שיתופי פעולה מעניינים ופוריים.

למידה מתמדת היא ערך עליון עבורי, ולכן מקפידה להתעדכן בהתפתחויות האחרונות בתחום ולחלוק את הידע והתובנות במגוון דרכים ומודלים עסקיים.

עברתי את הבחינות והדרישות של המכון העולמי למומחים באריזה IOPP והינני מוסמכת כמומחית בתחום האריזה-Certified Packaging Professional CPP

אני מרצה בטכניון, מעבירה קורסים וסדנאות בארגונים, ומוזמנת כאורחת קבועה לכנסים בינלאומיים כמרצה וכשופטת בתחרויות בינלאומיות כגון

 SUSTAINABLE PACKAGING and  WPO AWARDS  ובאקסלרוטורים כגון EIT.

חלק מלקוחותי:

כתבות